• W jaki sposób łatwo oraz szybko zdobyć pieniądze

  Jeżeli masz na własność lokal wówczas mógłbyś zdobyć pożyczkę bez analizowania historii spłaty zadłużenia w instytucji niebankowej. Banki komercyjne również proponują zobowiązania z zabezpieczeniem, lecz by takie pożyczki zdobyć powinno się przedstawić zaświadczenia potwierdzające zarobki. Ponadto wiarygodność kredytowa kredytobiorców będzie detalicznie analizowana w bazach gospodarczych.

  Dużo osób pragnie uciec od takiego typu sytuacji, dlatego szuka zobowiązań pozabankowych. Modne pożyczki online świadczone bywają co prawda nawet dla kredytobiorców bez zdolności kredytowej jednak kwoty takich pożyczek bywają najczęściej nieznaczne. W wypadku, gdy pilnie pragniemy powyżej 15 tysięcy zł moglibyśmy aplikować o zobowiązania pod zastaw nieruchomości. Istnieje dużo przedsiębiorstw spoza sektora bankowego, jakie udzielają takowe usługi, tymczasem warto zwrócić się do doświadczonej spółki. Sugerujemy firmę Inwestum, jaka od od lat 90-tych oferuje inwestum.com.pl grupa inwestycyjna. Mogą to być pożyczki bez wymogu opuszczania mieszkania jedynie z wpisem do KW, więc kredytobiorca w dalszym ciągu mógłby przebywać w mieszkaniu.

  Jaki sposobem dostać gotówkę pod zastaw nieruchomości

  Jeśli potrzebujemy starać się o pożyczki pod zastaw naszej własności należy nawiązać kontakt z doradcą Inwestum. W czasie rozmowy agent przedstawi nam niezbędne informacje na temat zobowiązań finansowych a dodatkowo wyłuszczy nam kwotę zobowiązania finansowego. Miarodajność finansowa wnioskodawcy nie będzie analizowana w rejestrach dłużników, nie musi on dostarczać także dokumentów zatwierdzających uzyskiwane zarobki. Jednak ważne jest żeby mieszkanie znajdował się na terenie większego miasta, jak na przykład Wrocław, Toruń bądź Szczecin. Kwota zobowiązania sięga do 40% ceny lokalu. Cechuje się niskim kosztem miesięcznym plus ewentualnością odroczenia czasu kredytowania.

  Wymagane oświadczenia

  Firma nie żąda dokumentów o dochodach jednakowoż kluczowe mogą być oświadczenia dotyczące samej własności. Dlatego pożyczkobiorca powinien przedłożyć wypis z KW, akt od notariusza a także dodatkowe formularze tyczące się liczby mieszkańców. Niezbędne będzie aby zrobić fotografie lokalu z zewnątrz i wewnątrz. Na bazie tego będzie oszacowana wartość nieruchomości. Gotówkę będziemy mogli dostać nawet po 1 dniu. Środki winniśmy oddać w czasie 6-18 miesięcy.

Comments are closed.