• Święta Wielkiej Nocy w Bieszczadach

  Święta Wielkanocne jak żadne inne wiążą się z odnowieniem i wstającą do życia przyrodą. Śmierć zostaje rozgromiona, a świat odradza się wraz z tą wygraną. Perfekcyjnie zaznać tego można spędzając Wielkanoc w Bieszczadach. Malowniczo ośnieżone czubki wyżej położonych formacji i gołe wzniesienia mniejszych pagórków, leśne polany przyozdobione pierwszymi wielobarwnymi kwiatami, śpiew ptaków, zdrowe, rześkie powietrze, silne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie resztki zimy.


  Do tego miejscowe jedzenie, spotkania z folklorem i figlarne uczty. Jak nic, Wielkanoc w górach to fenomenalna okazja do spędzenia pamiętnego czasu z bliskimi.

  Wielkanoc w górach

  Wielkanoc w Bieszczadach co rok staje się raz po raz bardziej znana, przeto wypad wskazane jest zarezerwować jak najszybciej, by mieć pełne przekonanie, że trafimy na zajmującą propozycję. Pobyt w Wielkanoc w Bieszczadach jest coraz popularniejszy i skutkiem tego należałoby zarezerwować obecność błyskawicznie. Do selekcji jest kilkanaście różnorodnych propozycji różniących się między sobą miejscem, czasem trwania turnusu i rodzajem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Dużej frajdy stale dostarcza poznawanie miejscowych potraw i zwyczajów. Dzięki nim wyszukać można nieznane do tego czasu formaty Wielkanocy. U stóp ładnych Bieszczad w każdej wiośnie natura gra rozbrajający spektakl odrodzenia. Cudne przedstawienie odrodzenia jest wyjątkowo namacalne w Bieszczadach. Nic więc fantastycznego, że na Wielkanoc do pensjonatu Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przybywa więcej gości. Kompletna oferta pobytu w Wielkanoc tym roku dostępna jest na www https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Oprócz zakwaterowania w poetycznie zorientowanym pensjonacie dużego standardu, Zielona Polana świadczy masę atrakcji towarzyszących. Solidne degustacje i spotkania z podkarpackim folklorem czy wycieczka w góry z wprawnym pilotem i wzajemne biesiadowanie dostarczą pamiętnych wspomnień. Odsapnięcie w saunie, wyprawy na rowerze czy zmagania na korcie tenisowym odprężą i zapewnią pozytywnych wrażeń.

  Dwa zestawy

  Zielona Polana oferuje dwa zestawy pobytu wielkanocnego w 2019 roku. Czterodniowy okaże się świetny dla osób, które Wielkanoc w Bieszczadach pragną spędzić w raz. Vip na 5 dni pozwoli permanentnie rozsmakować się w urodach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na pograniczu Bieszczad.

Comments are closed.